Porady ekspertów dla entuzjastycznych graczy wideo
kggr.pl - Rozrywka i czas wolny

Porady ekspertów dla entuzjastycznych graczy wideo

Obecnie dostępnych jest wiele konsol do gier i platform. Nawet jeśli nie masz konsoli, możesz grać dużo na swoim komputerze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak tworzyć sekrety swojego hobby.

Zasłaniaj się, gdy potrzebujesz przeładowania swojej broni w grach typu shooter. O wiele łatwiej jest je zdobyć, ponieważ nie udało im się uzyskać odpowiedniej ochrony przed ponownym załadowaniem. Nie chcesz, żeby to był ty!

Pobierz grę demo, zanim zechcesz ją kupić. Dzięki temu dowiesz się, czy jest dostępna pełna wersja. Upewnij się, że robisz to ostrożnie. Pobieraj tylko z renomowanych witryn.

Rozciągaj się co piętnaście minut, gdy grasz w grę wideo. Twoje mięśnie i niewygodne siedzenia w tej samej pozycji przez długi czas. Twoje mięśnie muszą być odpowiednio rozciągnięte, aby nie były zbyt ciasne. Jest to najzdrowszy sposób, aby być zdrowym i grać w gry wideo.

Spędź trochę czasu ze swoimi dziećmi, grając w gry, które lubisz. Dzieci zazwyczaj uwielbiają gry wideo.

Bądź świadomy gier online. Czasami istnieje miesięczna opłata za dostęp do tych stron. Zawsze sprawdzaj strony z grami, które dzieci chcą odwiedzić, ponieważ wszyscy ich znajomi są zainteresowani dołączeniem.

Dowiedz się wszystkiego o zawartości konsoli do gier i jej ustawieniach bezpieczeństwa w domowej konsoli. Niektóre konsole umożliwiają dostosowanie opcji blokowania nieodpowiednich treści od dzieci. Możesz dostosować ograniczenia treści dla każdego członka gospodarstwa domowego.

Podejmij decyzję, ile lat mają dzieci, aby zacząć grać w gry wideo "M" (Starsze niż 17 lat). Możesz nawet ustawić konsolę tak, aby nie odtwarzała gier o tej samej ocenie. Robienie tego na komputerach osobistych jest trudniejsze.Bądź na bieżąco z monitorowaniem Praktyki gier Twojego dziecka.

Nie pozwalaj dzieciom na grę, zanim najpierw sprawdzisz jej ocenę. Niektóre gry wideo są bardzo brutalne lub zawierają treści o charakterze seksualnym, które nie są przeznaczone dla osób poniżej 18 roku życia. Nierozsądne jest pozwalanie małym dzieciom na granie w takie gry wideo. Gwałtowne lub niewłaściwe gry wideo mogą powodować koszmary dzieci i wpływać na ich zachowanie.

Sprawdź witryny, takie jak Metacritic, aby sprawdzić ogólny wynik gry, zanim kupisz nową grę wideo. Niektóre gry są w sprzedaży, ponieważ nie są zabawne. Wynik gry może pomóc ci dokonać właściwego wyboru.

Jeśli jesteś rodzicem, upewnij się, że tytuły, które spędzają z nim są odpowiednie dla ich wieku. Oznacza to, że musisz sprawdzić przedział wiekowy na tyłach gier, aby dowiedzieć się, czy jest odpowiedni dla Twoich dzieci. Wiele gier zawiera przemoc i inne materiały, których prawdopodobnie nie chcesz ujawniać swoim dzieciom.

Czasami premie, które są dostępne tylko przy wczesnym zamówieniu. Mogą to być porady poufne i funkcje, do których zwykli odbiorcy nie będą mieli dostępu.

Zobacz, jak obniżają ceny tanich gier wideo ze sklepów, które zaprzestają działalności. Wiele sklepów wideo ma problemy z rozwojem w czasach mediów cyfrowych. Jeśli znajdziesz sklep, który zamyka drzwi na stałe, możesz znaleźć taki, który zamyka drzwi i zdobyć świetne okazje do gier wideo. Większość dysków jest w dobrym stanie, ale mogą wymagać czyszczenia.

Sprawdź witryny aukcyjne online, aby znaleźć oferty dotyczące nowszych gier wideo. Możesz zaoszczędzić dużo na grach wideo, kupując je na stronach aukcyjnych. Zrób trochę badań, aby mieć pewność, że uzyskasz uczciwą cenę.

Jeśli jesteś poważnym graczem, najprawdopodobniej masz swoich faworytów. Upewnij się, aby zobaczyć, jakie inne rodzaje gier zazwyczaj nie grają. Możesz znaleźć takiego, który naprawdę lubisz grać.

Możesz sprzedać swoje stare gry wideo, korzystając ze sklepu z używanymi rzeczami. Unikaj używania serwisów aukcyjnych takich jak eBay, chyba że nie masz innego wyboru. Możesz publikować swoje reklamy na stronach takich jak Facebook i CraigsList, aby uzyskać doskonałe wyniki.

Kupowanie nowej gry wideo nie jest prostą decyzją. Możesz stracić pieniądze na straszną grę, jeśli nie wykonasz swoich badań. Czytaj recenzje online w Internecie i ustal, czy gra przed zakupem.

Możesz spać, kiedy umrzesz! Ten mit utrzymuje się wśród graczy, który jest nawet propagowany przez strony, które twierdzą, że mają najlepsze wskazówki dotyczące gier. Musisz spać około 8 godzin w nocy, aby zachować czujność.

Poćwicz w trybie pojedynczego gracza, aby zapoznać się z grą. Jeśli okaże się, że jest to trudniejsze niż zabawa, zamień go na coś więcej, niż chcesz. Nie marnuj czasu na rzeczy, których nie lubisz.

Zawsze najpierw spróbuj trybu dla początkujących. Jeśli odkryjesz, że jest to dla ciebie zbyt łatwe, uruchom ponownie grę z trudniejszym, trudnym poziomem. Kiedy już grasz jako początkujący, odkryjesz, że tryb trudniejszy jest o wiele łatwiejszy, osiągając wszystkie osiągnięcia, które chcesz osiągnąć.

Upewnij się, że pamiętasz o ocenach gier na te, które planujesz kupić dla dzieci. Oceny gier wideo istnieją z jakiegoś powodu. Gry z dojrzałymi lub M nie powinny być dla młodych graczy. Strona internetowa ESRB wyjaśnia, jakie są oceny wszystkich gier.

Wiele osób może potwierdzić, że najlepsze gry to stare gry, więc nigdy nie pozwól, aby wiek gry powstrzymywał Cię od grania. Dużą zaletą grania w starsze gry jest to, że można zaoszczędzić pieniądze. Zazwyczaj można znaleźć dobre ceny online.

ESRB ustanowiła agencję ratingową gier wideo ESRB. Ocena E wskazuje, że gra jest akceptowalna dla dzieci w wieku sześciu lat i starszych. Ocena E + 10 oznacza, że ​​jest odpowiednia dla dzieci w wieku 10 lat. Ocena T oznacza, że ​​gra jest odpowiednia dla osób mających co najmniej 13 lat. Ocena M oznacza, że ​​gra jest odpowiednia dla osób w wieku 17 lat lub starszych.

Niezależnie od tego, czy grasz na komputerze podręcznym, konsoli, telefonie komórkowym czy komputerze, możesz grać na niemal wszystkim, co pozwala na gry i może łączyć się z Internetem. Wskazówki mogą pomóc w ulepszeniu gry.